تزریق فیلر در پردیس تهران

تزریق ژل لب حذف و از بین بردن جای اخم سیاهی زیر چشم جای جوش در پردیس تهران

تزریق فیلر در پردیس تزریق ژل لب حذف و از بین بردن جای اخم سیاهی زیر چشم جای جوش در پردیس تهران

کلینیک زیبایی دکتر قهرمانی با بهره مندی از برترین و بروزترین دستگاه های روز همراه با استفاده از متریال با کیفیت با برندهای معتبر داخلی و خارجی همراه با تخصص پزشکان و کارشناسان این حوزه آماده ارائه خدمات بی نظیری از نظر کیفیت و تاثیرگذاری به مراجعین گرامی است.

تلاش مجموعه زیبایی دکتر قهرمانی کسب رضایت حداکثری و دریافت نظر مساعد مراجعین محترم است.

تزریق فیلر در پردیس تهران| تزریق ژل لب یا فیلر لب در پردیس تهران

با افزایش سن میزان چربی زیر جلدی یا چربی زیر پوست کاهش پیدا کرده و در نتیجه عضلات و استخوان های صورت نمایانتر شده و در برخی از موارد باعث افتادگی نواحی از صورت یا بدن می شود.

همچنین به مرور زمان و به دلیل وجود جاذبه زمین و آفتاب و سایر عوامل سبب کاهش تولید کلاژن شده که باعث افزایش چین چروک و سیاهی زیر چشم و جای اخم می شود.

با تزریق فیلر لب یا ژل به لب می توان نسبت به برجسته تر کردن و رفع عیوب ظاهری و بهبود خطوط آن اقدام نمود.

تزریق فیلر لب در پردیس شرق تهران تزریق ژل لب در پردیس شرق تهران حذف و از بین بردن جای اخم در پردیس حذف و از بین بردن سیاهی زیر چشم در پردیس حذف و از بین بردن جای جوش در پردیس شرق تهران

حذف و از بین بردن جای جوش در پردیس تهران

به همین منظور از روش های غیر تهاجمی همچون تزریق فیلر (شامل ژل و چربی و نخ های جوانساز یا مزوژل) به منظور کاهش و از بین بردن جای اخم و جای جوش علی الخصوص نواحی صورت استفاده می شود. این روش عوارض و هزینه های بالای عمل های جراحی و زیبایی را نداشته و همواره به زیباجویان پیشنهاد می شود.

تزریق فیلر لب در پردیس شرق تهران تزریق ژل لب در پردیس شرق تهران حذف و از بین بردن جای اخم در پردیس حذف و از بین بردن سیاهی زیر چشم در پردیس حذف و از بین بردن جای جوش در پردیس شرق تهران

حذف و از بین بردن سیاهی زیر چشم در پردیس تهران

از جمله نقاط قابل تزریق می توان به تزریق ژل لب خط خنده زیر چشم به منظور از بین بردن گودی و سیاهی زیر چشم اشاره کرد.

حذف و از بین بردن جای اخم در پردیس تهران

همچنین تزریق به خطوط اخم، پیشانی، پنجه کلاغی کنار چشم فیلر بینی و… از دیگر نقاطی است که با تزریق فیلر به آن ها می توان چین چروک ها و گودی های احتمالی را برطرف نمود.

تزریق فیلر بینی تهران پردیس

با تزریق فیلر بینی می توانید زوایا و نامتوازن بودن برخی از قسمت های بینی را اصلاح کرده و به ظاهر بینی خود فرم و شکل هندسی بهتری بدهید.

در کلینیک زیبایی دکتر قهرمانی خدمات تزریق فیلر بینی بصورت تخصصی توسط پزشک مجرب قابل انجام است.

تزریق فیلر بینی در پردیس شرق تهران تزریق ژل بینی در پردیس شرق تهران حذف و از بین بردن جای اخم در پردیس حذف و از بین بردن سیاهی زیر چشم در پردیس حذف و از بین بردن جای جوش در پردیس شرق تهران

تزریق فیلر بینی در پردیس شرق تهران تزریق ژل بینی در پردیس شرق تهران

انواع فیلر ها یا ژل ها:

HA

یکی از پرکاربرد ترین نوع فیلر که یک نوع قند طبیعی است که بصورت عادی در صورت انسان وجود داشته و احتمال واکنش های حساسیتی به آن خیلی پایین است و در نتیجه کم ریسک و کم خطر بوده هرچند متد یا تکنیک تزریق نیز خیلی مهم است. ماندگاری  این نوع فیلر بین ۱۲ الی ۱۸ ماه بوده و در بازار به میزان کافی موجود است.

PMMA

از دیگر انواع فیلر که در دسته بندی دانه درشت و دائمی قرار می گیرد و ماندگاری آن تا ۵ سال بوده و با توجه به ماندگاری طولانی مدت معمولا پزشکان برای همه نقاط صورت از آن استفاده نمی کنند.

SAHA

از اجزای بسیار ظریف و میکروسکوپیک تشکیل شده و همانند نوع PMMA با توجه به ماندگاری بالای آن در همه نقاط صورت از آن استفاده نشده و معمولا برای نقاطی که چربی عمیق دارند همچون خط خنده یا گونه استفاده می شود.

PLLA

یک ماده مصنوعی که در سال های اخیر در تولید نخ بخیه کاربرد داشته و از نوع فیلرهای مستقیم نیست و اثر آن پس از گذشت مدت زمان مشخص و با تحریک کلاژن سازی و جذب آب میان بافتی در محل تزریق نمایان شده که معمولا در نیمه پایین صورت به جز لب استفاده می شود و معمولا اثر نیمه دائمی و چندساله دارند.

سلول های چربی

این روش نسبت به روش های قبلی کمی تهاجمی تر است چون با روشی همچون ساکشن باید چربی های سایر نقاط بدن فرد استخراج و فرآوری شده و سپس تزریق شود. به همین منظور ممکن است نیاز به بی حسی و در برخی موارد بیهوشی داشته باشد. این متد معمولا به دلیل اینکه چربی از بدن خود فرد حاصل شده، واکنش های آلرژیکی نداشته و ماندگاری آن طولانی مدت خواهد بود.

تزریق فیلر لب در پردیس شرق تهران تزریق ژل لب در پردیس شرق تهران حذف و از بین بردن جای اخم در پردیس حذف و از بین بردن سیاهی زیر چشم در پردیس حذف و از بین بردن جای جوش در پردیس شرق تهران

سخن آخر تزریق فیلر در پردیس تهران

تکنیک و تخصص و نحوه تزریق فیلر یکی از مهمترین نکاتی است که زیباجویان باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

انجام امور تزریق فیلر و ژل در پردیس توسط متخصصین و پزشکان زبده کلینیک زیبایی دکتر قهرمانی با بالاترین کیفیت و بیشترین اثرگذاری انجام می شود.

کلینیک زیبایی دکتر قهرمانی در پردیس با سالها تجربه موفق در زمینه فیلر بواسطه بهره مندی از متخصصین زبده آماده خدمت رسانی به شما عزیران است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ۰۲۱۷۶۲۹۰۰۰۹ و ۰۹۳۵۲۳۹۰۰۰۹ تماس گرفته یا فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت جهت ارائه مشاوره با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره رایگان

۶ + ۲ = ?

پرسش و پاسخ

تفاوت هایی بین ژل اسید هیالورونیک و محرک های زیستی وجود دارد. یکی از تفاوت های اصلی برگشت پذیر بودن اسید هیالورونیک است. ژل های اسید هیالورونیک با جذب آب ناحیه تزریق شده را پر می کنند. ژوویدرم و رستیلن دو نوع رایج این نوع ژل برای جوانسازی صورت هستند.

محرک های زیستی موادی مانند اسکالپترا، بلافیل، آرت فیل و رادیس هستند. این مواد بدن را به تولید بافت خود تحریک می کنند؛ به استثنا رادیس، در بیشتر موارد مشاهده نتیجه دلخواه زمان می برد.

ژل فرورفتگی و چین و چروک را برطرف می کند. اینجاست که ما به تفاوت بین چین و چروک های ایستا و پویا می رسیم. چین و چروک های پویا با انقباض ماهیچه ایجاد می شوند: ماهیچه ناحیه را جمع می کند، پوست منقبض می شود و شما دچار چین و چروک می شوید. با استفاده از نوروتوکسین ها این ماهیچه ها فلج شده و از ایجاد این نوع چین و چروک جلوگیری می شود.

گاهی اوقات به دلایل مختلف مانند انقباضات مکرر، خطوط عمیقی در صورت تشکیل می شوند. اگر این خطوط در حالت استراحت و بدون انقباض ماهیچه ها نیز وجود دارند، می توان از ژل برای پر کردن خطوط و صاف کردن پوست استفاده کرد.

افرادی که پوست بسیار شل یا افتاده دارند کاندید خوبی برای تزریق ژل نیستند چون ژل باعث لیفت صورت نمی شود اما در عوض می تواند فرورفتگی ها و نواحی فاقد حجم را پر کند. پیری صورت به دو شکل است: از دست دادن حجم و کاهش بافت. کاهش بافت با جراحی برطرف می شود. کاهش حجم را می توان هم به روش جراحی و هم روش غیرجراحی مانند تزریق ژل درمان کرد.

افرادی که به دنبال افزایش حجم در لب هستند یا تمایل به افزایش عمق چین نازولبیال دارند کاندید مناسبی برای تزریق ژل هستند. افرادی که افزایش حجم گونه یا بهبود ناحیه زیر چشم را می خواهند نیز می توانند از مزایای تزریق ژل بهره ببرند.

ژل های تزریقی از ۶ ماه تا دو سال ماندگاری دارند. سرعت متابولیز ژل در برخی افراد سریع تر است. یک محصول خوب، نرم و انعطاف پذیر مدت زمان کوتاه تری عمر می کند. بنابراین اگر، ژل لب تزریق کردید و ظاهر آن را دوست داشتید اما نتایج آن تنها ۹ ماه باقی ماند، بدانید که در محدوده طبیعی ماندگاری قرار دارد. تزریق ژل به گونه یا شقیقه مدت زمان بیشتری دوام می آورد.

شما با لیفت صورت از شر خطوط ریز پوست خلاص نمی شوید. این روش شکل صورت را بازسازی می کند. با این حال مراقبت از پوست و تزریق ژل به خطوط ریز به حفظ نتایج لیفت صورت کمک می کنند.

گالری تصاویر

نظرات شما

۱۱ پاسخ
  • کلینیک زیبایی دکتر قهرمانی
   کلینیک زیبایی دکتر قهرمانی می گوید:

   با سلام
   در شعبات آلادیوم و رازی در پردیس تهران درخدمتتون هستیم.
   آدرس کلینیک زیبایی دکتر قهرمانی

   شعبه آلادیوم:

   پردیس فاز یک نرسیده به میدان عدالت نبش خیابان پیام پاساژ آلادیوم طبقه اول.

   شماره تماس کلینیک دکتر قهرمانی

   شعبه آلادیوم:

   ۰۲۱۷۶۲۹۰۰۰۹ – ۰۹۳۵۲۳۹۰۰۰۹

   همه روزه حتی روزهای تعطیل از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب

   آدرس کلینیک دکتر قهرمانی

   شعبه رازی:

   بلوار ملاصدرا فاز دو جنب اداره پست ساختمان پزشکان رازی طبقه اول واحد ۸.

   شماره تماس کلینیک دکتر قهرمانی

   شعبه رازی:

   ۰۲۱۷۶۲۴۰۰۴۸

   پاسخ
 1. سمانه حاج اشرفی
  سمانه حاج اشرفی می گوید:

  سلام
  ببخشید تزریق فیلر لب توسط اپراتور انجام میشه یا توسط پزشک و اینکه هزینه ش چقدر هست
  باید قبلش رزرو کنیم ؟

  پاسخ
 2. ziba noraei
  ziba noraei می گوید:

  میخواستم بدون برای تزریق ژل لب چقدر ماندگاری داره ؟
  هر چندوقت یکبار باید تجدید بشه ؟
  چون بعضی جاها میگن متریال ما یکسال جواب میده

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button